Xero API (7.x-1.0-beta3) - en to gl translation catalogue (17 entries)

en: Description
gl: Descrición

en: Currency
gl: Divisa

en: Quantity
gl: Cantidade

en: Date
gl: Data

en: Category
gl: Categoría

en: Label
gl: Etiqueta

en: Default
gl: Predeterminado

en: Active
gl: Activo

en: Submitted
gl: Enviado

en: configure
gl: configurar

en: Amount
gl: Cantidade

en: Display fields
gl: Amosar campos

en: Examples
gl: Exemplos

en: Account
gl: Conta

en: Tax
gl: Imposto

en: Draft
gl: Borrador

en: Unit Price
gl: Precio unitario
