Xero API (7.x-1.0-beta3) - en to hu translation catalogue (26 entries)

en: Description
hu: Leírás

en: Currency
hu: Pénznem

en: Quantity
hu: Mennyiség

en: Date
hu: Dátum

en: Category
hu: Kategória

en: Label
hu: Címke

en: Default
hu: Alapértelmezés

en: Active
hu: Aktív

en: Submitted
hu: Beküldött

en: configure
hu: beállít

en: 6 months
hu: 6 hónap

en: 1 year
hu: 1 év

en: Amount
hu: Összeg

en: Mobile
hu: Mobil

en: Payments
hu: Fizetési lehetőségek

en: Street
hu: Utca

en: Display fields
hu: Mezők megjelenítése

en: Examples
hu: Példák

en: Account
hu: Saját adatok

en: Tax
hu: Adó

en: Immediate
hu: Azonnal

en: E-mail Address
hu: E-mail cím

en: Draft
hu: Vázlat

en: Phone Numbers
hu: Telefonszámok

en: Unit Price
hu: Egységár

en: Line Items
hu: Tételek
