Xero API (7.x-1.0-beta3) - en to lt translation catalogue (20 entries)

en: Description
lt: Aprašymas

en: Currency
lt: Valiuta

en: Quantity
lt: Kiekis

en: Date
lt: Data

en: Category
lt: Kategorija

en: Label
lt: Etiketė

en: Default
lt: Numatytasis

en: Active
lt: Aktyvus

en: Submitted
lt: Pateikta

en: configure
lt: konfiguruoti

en: 1 year
lt: 1 metai

en: Amount
lt: Suma

en: Payments
lt: Mokėjimai

en: Street
lt: Gatvė

en: Display fields
lt: Rodyti laukelius

en: Examples
lt: Pavyzdžiai

en: Account
lt: Paskyra

en: Tax
lt: Mokesčiai

en: Immediate
lt: Tuoj pat

en: Draft
lt: Juodraštis
