Xero API (7.x-1.0-beta3) - en to sq translation catalogue (7 entries)

en: Description
sq: Përshkrimi

en: Date
sq: Data

en: Category
sq: Kategoria

en: Default
sq: E Paracaktuar

en: Active
sq: Aktiv

en: configure
sq: konfigurimi

en: Account
sq: Profili
