Xero API (7.x-1.0-beta3) - en to ta translation catalogue (6 entries)

en: Description
ta: விவரிப்பு

en: Date
ta: திகதி

en: Category
ta: வகை

en: Default
ta: பொதுஇருப்பு

en: Active
ta: இயங்கும்

en: configure
ta: தகவமைக்குக
