Xero API (7.x-1.0-beta3) - en to th translation catalogue (13 entries)

en: Description
th: คำอธิบาย

en: Quantity
th: จำนวน

en: Date
th: วันที่

en: Category
th: หมวดหมู่

en: Label
th: ป้ายชื่อ

en: configure
th: ตั้งค่า

en: Fax
th: โทรสาร

en: Mobile
th: มือถือ

en: Payments
th: การชำระเงิน

en: Street
th: ถนน

en: Examples
th: ตัวอย่าง

en: Account
th: บัญชีผู้ใช้

en: Unit Price
th: ราคาต่อหน่วย
