Xero API (7.x-1.0-beta3) - en to ug translation catalogue (5 entries)

en: Description
ug: بايانى

en: Label
ug: بەلگە

en: Default
ug: سۈكۈتتىكى

en: configure
ug: تەڭشەش

en: Draft
ug: كوپىيە
