Xero API (7.x-1.0-beta3) - en to ur translation catalogue (5 entries)

en: Description
ur: وضاحت

en: Currency
ur: کرنسی

en: Label
ur: عنوان

en: Default
ur: طے شدہ

en: configure
ur: ترتیب دیں
