Xero API (7.x-1.0) - en to af translation catalogue (10 entries)

en: Description
af: Beskrywing

en: Currency
af: Geldeenheid

en: Quantity
af: Aantal

en: Date
af: Datum

en: Category
af: Kategorie

en: Default
af: Verstek

en: Active
af: Aktief

en: configure
af: verstel

en: Amount
af: Hoeveelheid

en: Account
af: Rekening
