Xero API (7.x-1.0) - en to am translation catalogue (7 entries)

en: Description
am: ማብራሪያ

en: Date
am: ቀን

en: Label
am: መሰየሚያ

en: Default
am: ነባሪ

en: Active
am: ገባሪ

en: configure
am: ውቀር

en: Account
am: መለያ
