Xero API (7.x-1.0) - en to ar translation catalogue (14 entries)

en: Description
ar: الوصف

en: Quantity
ar: الكمية

en: Date
ar: التاريخ

en: Category
ar: التصنيف

en: Label
ar: التسمية

en: Default
ar: الافتراضي

en: Active
ar: نشط

en: Submitted
ar: تم الإرسال

en: configure
ar: ضبط

en: Amount
ar: المبلغ

en: Examples
ar: أمثلة

en: Account
ar: الحساب

en: Draft
ar: مسودة

en: Unit Price
ar: ثمن الوحدة
