Xero API (7.x-1.0) - en to bn translation catalogue (7 entries)

en: Description
bn: বিবরণ

en: Date
bn: তারিখ

en: Category
bn: বিভাগ

en: Default
bn: ডিফল্ট

en: Active
bn: সক্রিয়

en: Display fields
bn: ফিল্ড প্রদর্শন করুন

en: Account
bn: এ্যাকাউন্ট
