Xero API (7.x-1.0) - en to bo translation catalogue (12 entries)

en: Description
bo: གསལ་བཤད

en: Quantity
bo: གྲངས་ཚད།

en: Date
bo: ཚེས་གྲངས

en: Category
bo: ཁྱབ་ཁོངས

en: Label
bo: ཁ་བྱང

en: Default
bo: སྔར་ཡོད

en: Active
bo: སྤྱོད་ཆོག་པ

en: Submitted
bo: ཡར་སྤྲད་ཟིན

en: configure
bo: སྒྲིག་འགོད

en: 1 year
bo: ལོ་ 1

en: Examples
bo: དཔེར་བརྗོད།

en: Account
bo: ཐོ་ཁོངས
