Xero API (7.x-1.0) - en to fil translation catalogue (6 entries)

en: Description
fil: Paglalarawan

en: Date
fil: Petsa

en: Default
fil: Pamantayan

en: Active
fil: Aktibo

en: configure
fil: ayusin

en: Account
fil: Akawnt
