Xero API (7.x-1.0) - en to km translation catalogue (8 entries)

en: Description
km: សេចក្ដី​ពិពណ៌នា

en: Date
km: កាលបរិច្ឆេទ

en: Category
km: ប្រភេទ

en: Label
km: ស្លាក

en: Default
km: លំនាំដើម

en: Active
km: សកម្ម

en: configure
km: កំណត់​រចនាសម្ព័ន្ធ

en: Account
km: គណនី
