Xero API (7.x-1.0) - en to kn translation catalogue (15 entries)

en: Description
kn: ವರ್ಣನೆ

en: Quantity
kn: ರಾಶಿ

en: Date
kn: ದಿನಾಂಕ

en: Category
kn: ವರ್ಗ

en: Label
kn: ಗುರುತುಪಟ್ಟಿ

en: Default
kn: ಡೀಫಾಲ್ಟ್‍

en: Active
kn: ಸಕ್ರಿಯ

en: Submitted
kn: ಸಲ್ಲಿಸಲಾಗಿದೆ

en: Amount
kn: ಮೊತ್ತ

en: Fax
kn: ಫ್ಯಾಕ್ಸ್‍

en: Mobile
kn: ಮೊಬೈಲ್

en: Street
kn: ಬೀದಿ

en: Examples
kn: ಉದಾಹರಣೆಗಳು

en: Account
kn: ಖಾತೆ

en: Draft
kn: ಡ್ರಾಪ್ಟ್
