Xero API (7.x-1.0) - en to ku translation catalogue (8 entries)

en: Description
ku: دەربارە

en: Date
ku: ڕێکەوت

en: Category
ku: پۆل

en: Label
ku: پێناس

en: Default
ku: بنه‌ڕه‌ت

en: Active
ku: چالاکە

en: configure
ku: سازبکە

en: Account
ku: هەژمار
