Xero API (7.x-1.0) - en to ml translation catalogue (7 entries)

en: Description
ml: വിവരണം

en: Currency
ml: കറൻസി

en: Date
ml: തിയ്യതി

en: Category
ml: വര്‍ഗ്ഗം

en: Label
ml: അടയാളം

en: Active
ml: സജീവമായ

en: configure
ml: ക്രമീകരണം
