Xero API (7.x-1.0) - en to nl translation catalogue (23 entries)

en: Description
nl: Beschrijving

en: Currency
nl: Valuta

en: Quantity
nl: Hoeveelheid

en: Date
nl: Datum

en: Category
nl: Categorie

en: Default
nl: Standaard

en: Active
nl: Actief

en: Submitted
nl: Ingediend

en: configure
nl: instellen

en: 1 year
nl: 1 jaar

en: Amount
nl: Bedrag

en: Mobile
nl: Mobiel

en: Payments
nl: Betalingen

en: Street
nl: Straat

en: Display fields
nl: Velden weergeven

en: Examples
nl: Voorbeelden

en: Tax
nl: BTW

en: Immediate
nl: Onmiddellijk

en: Exclusive
nl: Exclusief

en: E-mail Address
nl: E-mailadres

en: Draft
nl: Concept

en: Phone Numbers
nl: Telefoonnummers

en: Unit Price
nl: Eenheidsprijs
