Xero API (7.x-1.0) - en to oc translation catalogue (17 entries)

en: Description
oc: Descripcion

en: Currency
oc: Devisa

en: Quantity
oc: Quantitat

en: Date
oc: Data

en: Category
oc: Categoria

en: Label
oc: Etiqueta

en: Default
oc: Per defaut

en: Active
oc: Actiu

en: Submitted
oc: Somés

en: configure
oc: configurar

en: 6 months
oc: 6 meses

en: 1 year
oc: 1 an

en: Amount
oc: Montant

en: Street
oc: Carrièra

en: Examples
oc: Exemples

en: Account
oc: Compte

en: Draft
oc: Borrolhon
