Xero API (7.x-1.0) - en to pl translation catalogue (31 entries)

en: Description
pl: Opis

en: Currency
pl: Waluta

en: Quantity
pl: Ilość

en: Date
pl: Data

en: Category
pl: Kategoria

en: Label
pl: Etykieta

en: Default
pl: Domyślny

en: Active
pl: Aktywne

en: Submitted
pl: Przesłano

en: configure
pl: konfiguruj

en: 1 year
pl: 1 rok

en: Amount
pl: Ilość

en: Fax
pl: Faks

en: Payments
pl: Płatności

en: Street
pl: Ulica

en: Display fields
pl: Wyświetl pola

en: Examples
pl: Przykłady

en: Account
pl: Konto

en: Tax
pl: Podatek

en: Immediate
pl: Natychmiast

en: Exclusive
pl: Ekskluzywnie

en: E-mail Address
pl: Adres e-mail

en: Draft
pl: Szkic

en: Unit Price
pl: Cena jednostkowa

en: Contact Status
pl: Status kontaktu

en: Choose the type of phone number.
pl: Wybierz typ numeru telefonu.

en: Address Type
pl: Typ adresu

en: Choose the type of address.
pl: Wybierz typ adresu.

en: P.O. Box
pl: Skrzynka pocztowa

en: No Tax
pl: Bez podatku

en: PHP-Xero Library
pl: Biblioteka PHP-Xero
