Xero API (7.x-1.0) - en to tr translation catalogue (21 entries)

en: Description
tr: Açıklama

en: Currency
tr: Para birimi

en: Quantity
tr: Miktar

en: Date
tr: Tarih

en: Category
tr: Kategori

en: Label
tr: Etiket

en: Default
tr: Varsayılan

en: Active
tr: Etkin

en: Submitted
tr: Girdi Tarihi

en: configure
tr: yapılandır

en: 1 year
tr: @count yıl

en: Amount
tr: Miktar

en: Fax
tr: Faks

en: Payments
tr: Ödemeler

en: Street
tr: Cadde

en: Display fields
tr: Alanları göster

en: Examples
tr: Örnekler

en: Account
tr: Hesap

en: Tax
tr: Vergi

en: Draft
tr: Taslak

en: Unit Price
tr: Birim Fiyatı
