Xero API (7.x-1.0-beta2) - en to az translation catalogue (6 entries)

en: Description
az: İzahat

en: Date
az: Tarix

en: Category
az: Kateqoriya

en: Default
az: Susmaya görə

en: GUID
az: GUDİ

en: Active
az: Aktiv
