Xero API (7.x-1.0-beta2) - en to ca translation catalogue (21 entries)

en: Description
ca: Descripció

en: Currency
ca: Moneda

en: Quantity
ca: Quantitat

en: Date
ca: Data

en: Category
ca: Categoria

en: Label
ca: Etiqueta

en: Default
ca: Per defecte

en: Active
ca: Actiu

en: Submitted
ca: Tramès

en: configure
ca: configura

en: 6 months
ca: 6 mesos

en: 1 year
ca: 1 any

en: Amount
ca: Import

en: Mobile
ca: Mòbil

en: Payments
ca: Pagaments

en: Display fields
ca: Mostra els camps

en: Examples
ca: Exemples

en: Account
ca: Compte

en: Tax
ca: Impostos

en: Immediate
ca: Immediat

en: Draft
ca: Esborrany
