Xero API (7.x-1.0-beta2) - en to et translation catalogue (21 entries)

en: Description
et: Kirjeldus

en: Currency
et: Valuuta

en: Quantity
et: Kogus

en: Date
et: Kuupäev

en: Category
et: Kategooria

en: Label
et: Nimetus

en: Default
et: Vaikimisi

en: Active
et: Aktiivne

en: Submitted
et: Vastatud

en: configure
et: seadista

en: 6 months
et: 6 kuud

en: 1 year
et: 1 aasta

en: Amount
et: Kogus

en: Payments
et: Maksed

en: Street
et: Tänav

en: Display fields
et: Väljade kuvamine

en: Examples
et: Näited

en: Account
et: Konto

en: Tax
et: Maks

en: Draft
et: Mustand

en: Unit Price
et: Ühiku hind
