Xero API (7.x-1.0-beta1) - en to ja translation catalogue (19 entries)

en: Description
ja: 説明

en: Currency
ja: 通貨

en: Quantity
ja: 数量

en: Date
ja: 日付

en: Category
ja: カテゴリー

en: Default
ja: デフォルト

en: Active
ja: アクティブ

en: Submitted
ja: 送信済み

en: configure
ja: 設定

en: Amount
ja: 量

en: Fax
ja: FAX

en: Mobile
ja: モバイル

en: Payments
ja: 決済

en: Street
ja: 番地

en: Examples
ja: 例

en: Account
ja: アカウント

en: Tax
ja: 税

en: Immediate
ja: 今すぐ

en: Draft
ja: 下書き
