Xero API (7.x-1.0) - en to lv translation catalogue (23 entries)

en: Description
lv: Apraksts

en: Currency
lv: Valūta

en: Quantity
lv: Skaits

en: Date
lv: Datums

en: Category
lv: Kategorija

en: Label
lv: Etiķete

en: Default
lv: Noklusējuma

en: Active
lv: Aktīvs

en: Submitted
lv: Nosūtīts

en: configure
lv: konfigurēt

en: 6 months
lv: 6 mēneši

en: 1 year
lv: 1 gads

en: Amount
lv: Summa

en: Fax
lv: Faks

en: Mobile
lv: Mobīlais telefona nr.

en: Payments
lv: Maksājumi

en: Street
lv: Iela

en: Display fields
lv: Rādīt laukus

en: Examples
lv: Piemēri

en: Account
lv: Konts

en: Tax
lv: Nodoklis

en: Draft
lv: Melnraksts

en: Unit Price
lv: Vienības Cena
