Xero API (7.x-1.0-beta2) - en to ta translation catalogue (12 entries)

en: Description
ta: விரிவாக்கம்

en: Currency
ta: நாணயம்

en: Quantity
ta: அளவு

en: Date
ta: தேதி

en: Category
ta: பிரிவு

en: Label
ta: அடையாளம்

en: Default
ta: இயல்பான

en: Active
ta: நடைமுறையிலுள்ளது

en: configure
ta: முறையமை

en: 6 months
ta: 6 மாதங்கள்

en: 1 year
ta: 1 வருடம்

en: Account
ta: கணக்கு
