XML Export (7.x-1.0) - en to ast translation catalogue (7 entries)

en: delete
ast: desaniciar

en: Delete
ast: Desaniciar

en: Operations
ast: Operaciones

en: Cancel
ast: Encaboxar

en: Name
ast: Nome

en: Export
ast: Esportar

en: File name
ast: Nome del ficheru
