XML Export (7.x-1.0) - en to bg translation catalogue (9 entries)

en: delete
bg: изтрий

en: Delete
bg: Изтриване

en: Operations
bg: Действия

en: Cancel
bg: Отмени

en: This action cannot be undone.
bg: Тази операция не може да бъде отменена.

en: Name
bg: Име

en: Export
bg: Експорт

en: here
bg: Тук

en: Delete template
bg: Изтриване на шаблон
