XML Export (7.x-1.0) - en to bo translation catalogue (9 entries)

en: delete
bo: བསུབ

en: Delete
bo: བསུབ་པ

en: Operations
bo: སྤྱོད་སྟངས

en: Cancel
bo: ཕྱིར་འཐེན

en: This action cannot be undone.
bo: བྱ་འགུལ་འདི་སླར་གསོ་བྱེད་མི་ཐུབ།

en: Name
bo: མིང

en: Export
bo: ཕྱིར་འདྲེན

en: File name
bo: ཡིག་ཆའི་མིང

en: here
bo: འདིར།
