XML Export (7.x-1.0) - en to ca translation catalogue (11 entries)

en: delete
ca: suprimeix

en: Delete
ca: Suprimeix

en: Operations
ca: Operacions

en: Cancel
ca: Cancel·la

en: This action cannot be undone.
ca: L'acció no es pot desfer.

en: Name
ca: Nom

en: Export
ca: Exporta

en: File name
ca: Nom del fitxer

en: here
ca: aquí

en: Please select a file.
ca: Si us plau tria un fitxer.

en: Administer templates
ca: Administració de plantilles
