XML Export (7.x-1.0) - en to cs translation catalogue (9 entries)

en: delete
cs: smazat

en: Delete
cs: Smazat

en: Operations
cs: Operace

en: Cancel
cs: Zrušit

en: This action cannot be undone.
cs: Tuto akci nelze vrátit.

en: Name
cs: Jméno

en: File name
cs: Název souboru

en: here
cs: zde

en: Please select a file.
cs: Zvolte soubor.
