XML Export (7.x-1.0) - en to cy translation catalogue (8 entries)

en: delete
cy: dileu

en: Delete
cy: Dileu

en: Operations
cy: Gweithrediad

en: Cancel
cy: Diddymu

en: This action cannot be undone.
cy: Ni ellir dad-wneud y weithred yma.

en: Name
cy: Enw

en: Export
cy: Allfudo

en: File name
cy: Enw ffeil
