XML Export (7.x-1.0) - en to da translation catalogue (11 entries)

en: delete
da: slet

en: Delete
da: Slet

en: Operations
da: Handlinger

en: Cancel
da: Annullér

en: This action cannot be undone.
da: Denne handling kan ikke fortrydes.

en: Name
da: Navn

en: Export
da: Eksportér

en: File name
da: Filnavn

en: here
da: her

en: Please select a file.
da: Vælg en fil.

en: Administer templates
da: Administrér skabeloner
