XML Export (7.x-1.0) - en to el translation catalogue (10 entries)

en: delete
el: διαγραφή

en: Delete
el: Διαγραφή

en: Operations
el: Λειτουργίες

en: Cancel
el: Άκυρο

en: This action cannot be undone.
el: Η ενέργεια αυτή δεν μπορεί να αναιρεθεί.

en: Name
el: Όνομα

en: Export
el: Εξαγωγή

en: File name
el: Όνομα αρχείου

en: here
el: εδώ

en: Please select a file.
el: Παρακαλώ επιλέξτε ένα αρχείο.
