XML Export (7.x-1.0) - en to et translation catalogue (10 entries)

en: delete
et: kustuta

en: Delete
et: Kustuta

en: Operations
et: Toimingud

en: Cancel
et: Tühista

en: This action cannot be undone.
et: Seda toimingut pole võimalik tagasi võtta.

en: Name
et: Nimi

en: Export
et: Ekspordi

en: File name
et: Faili nimi

en: here
et: siin

en: Delete template
et: Kustuta mall
