XML Export (7.x-1.0) - en to eu translation catalogue (10 entries)

en: delete
eu: ezabatu

en: Delete
eu: Ezabatu

en: Operations
eu: Eragiketak

en: Cancel
eu: Bertan behera utzi

en: This action cannot be undone.
eu: Ekintza hau ezin da desegin.

en: Name
eu: Izena

en: Export
eu: Esportatu

en: File name
eu: Fitxategiaren izena

en: here
eu: hemen

en: Export templates
eu: Esportatu txantiloia
