XML Export (7.x-1.0) - en to fi translation catalogue (11 entries)

en: delete
fi: poista

en: Delete
fi: Poista

en: Operations
fi: Toimenpiteet

en: Cancel
fi: Peruuta

en: This action cannot be undone.
fi: Tätä toimintoa ei voi perua.

en: Name
fi: Nimi

en: Export
fi: Vie

en: File name
fi: Tiedostonimi

en: here
fi: täällä

en: Please select a file.
fi: Valitse tiedosto.

en: Administer templates
fi: Ylläpidä malleja
