XML Export (7.x-1.0) - en to fr translation catalogue (12 entries)

en: delete
fr: supprimer

en: Delete
fr: Supprimer

en: Operations
fr: Actions

en: Cancel
fr: Annuler

en: This action cannot be undone.
fr: Cette action est irréversible.

en: Name
fr: Nom

en: Export
fr: Exporter

en: File name
fr: Nom du fichier

en: here
fr: ici

en: Delete template
fr: Supprimer le gabarit

en: Please select a file.
fr: Veuillez sélectionner un fichier.

en: Administer templates
fr: Administrer les gabarits
