XML Export (7.x-1.0) - en to he translation catalogue (8 entries)

en: delete
he: מחיקה

en: Delete
he: מחיקה

en: Operations
he: פעולות אפשריות

en: Cancel
he: ביטול

en: This action cannot be undone.
he: לא ניתן לבטל פעולה זו.

en: Name
he: שם

en: Export
he: יצוא

en: File name
he: שם קובץ
