XML Export (7.x-1.0) - en to hr translation catalogue (9 entries)

en: delete
hr: ukloni

en: Delete
hr: Ukloni

en: Operations
hr: Operacije

en: Cancel
hr: Otkaži

en: This action cannot be undone.
hr: Neopoziva radnja.

en: Name
hr: Naziv

en: Export
hr: Izvezi

en: File name
hr: Naziv datoteke

en: here
hr: ovdje
