XML Export (7.x-1.0) - en to it translation catalogue (10 entries)

en: delete
it: elimina

en: Delete
it: Elimina

en: Operations
it: Operazioni

en: Cancel
it: Annulla

en: This action cannot be undone.
it: L'operazione non è reversibile.

en: Name
it: Nome

en: Export
it: Esporta

en: File name
it: Nome del file

en: here
it: qui

en: Please select a file.
it: Selezionare un file.
