XML Export (7.x-1.0) - en to ja translation catalogue (10 entries)

en: delete
ja: 削除

en: Delete
ja: 削除

en: Operations
ja: 操作

en: Cancel
ja: キャンセル

en: This action cannot be undone.
ja: この処理は取り消しできません。

en: Name
ja: 名前

en: Export
ja: エクスポート

en: File name
ja: ファイル名

en: here
ja: こちら

en: Please select a file.
ja: ファイルを選択してください。
