XML Export (7.x-1.0) - en to km translation catalogue (8 entries)

en: delete
km: លុប

en: Delete
km: លុប

en: Operations
km: ប្រតិបត្តិការ

en: Cancel
km: បោះបង់

en: This action cannot be undone.
km: សកម្ម​ភាព​នេះ​មិន​អាច​ត្រូវ​បាន​មិន​ធ្វើ​វិញ​បានទេ ។

en: Name
km: ឈ្មោះ

en: Export
km: នាំចេញ

en: File name
km: ឈ្មោះ​ឯកសារ
