XML Export (7.x-1.0) - en to lt translation catalogue (10 entries)

en: delete
lt: šalinti

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Operations
lt: Veiksmai

en: Cancel
lt: Atšaukti

en: This action cannot be undone.
lt: Šio veiksmo neįmanoma grąžinti.

en: Name
lt: Pavadinimas

en: Export
lt: Eksportuoti

en: File name
lt: Failo pavadinimas

en: here
lt: čia

en: Please select a file.
lt: Prašome pasirinkti failą.
