XML Export (7.x-1.0) - en to lv translation catalogue (10 entries)

en: delete
lv: dzēst

en: Delete
lv: Dzēst

en: Operations
lv: Darbības

en: Cancel
lv: Atcelt

en: This action cannot be undone.
lv: Šo darbību nevarēs atcelt.

en: Name
lv: Nosaukums

en: Export
lv: Eksportēt

en: File name
lv: Faila nosaukums

en: here
lv: šeit

en: Delete template
lv: Dzēst veidni
