XML Export (7.x-1.0) - en to my translation catalogue (7 entries)

en: delete
my: ဖျက်ရန်

en: Delete
my: ပယ်ဖျက်

en: Operations
my: လုပ်ဆောင်ချက်များ

en: Cancel
my: ပယ်ဖျက်

en: Name
my: အမည်

en: Export
my: ပြန်ထုတ်ရန်

en: PDF
my: PDF ထုတ်ရန်
