XML Export (7.x-1.0) - en to pl translation catalogue (10 entries)

en: delete
pl: usuń

en: Delete
pl: Usuń

en: Operations
pl: Operacje

en: Cancel
pl: Anuluj

en: This action cannot be undone.
pl: Operacja jest nieodwracalna.

en: Name
pl: Nazwa

en: Export
pl: Eksportuj

en: File name
pl: Nazwa pliku

en: here
pl: tutaj

en: Please select a file.
pl: Proszę wybrać plik.
