XML Export (7.x-1.0) - en to pt translation catalogue (8 entries)

en: delete
pt: eliminar

en: Delete
pt: Eliminar

en: Operations
pt: Operações

en: Cancel
pt: Cancelar

en: This action cannot be undone.
pt: Esta ação não pode ser anulada.

en: Name
pt: Nome

en: Export
pt: Exportar

en: File name
pt: Nome do ficheiro
